Bichon havanais

Lagotto Romagnolo

TOPlist

podmínky prodeje

Podmínky rezervace, prodeje a záruky naší chov.stanice 

Angel NAVAJO 

 

Štěňátka u nás vyrůstají v běžném chodu domácnosti, jsou zvyklá na lidi, na jiné pejsky. Učíme je hygienickým návykům na dětské přebalovací podložky. Od čtvrtého týdne je učíme jíst z misky rozmočené granulky a postupně je zvykáme na suché krmení. Při odběru většinou papají už suché granule. Štěňátka jsou krmena vysoce kvalitním krmením, stejně jako všichni naši pejsci TASTE of Wilde či Nutragold, při odběru si každé štěňátko od nás odnese do začátku startovací balíček  tohoto krmení.

Dále jsou štěňátka při odběru v 8.týdnech 1x očkovaná (NOBIVAC puppy DP či Biocan Puppy DP), 3 x odčervená,   čipovaná, vybavená platným očkovacím průkazem nebo Europassem, jedinci starší 8.týdnů mají očkování dle svého dosaženého věku.

 S každým kupujícím uzavíráme kupní smlouvu se zárukou na zdraví štěňátka !

Každé naše odchované štěně má vystavený FCI rodokmen, při vývozu do zahraničí mají vystavený Export Pedigree !

Odběr našich štěňátek je možný od 8.týdne věku !

Při rezervaci štěněte požadujeme zálohu ve výši 1/3 z celkové ceny štěněte, nebo případně dle domluvy. Pokud nedojde k plnění závazku z naší strany je záloha celá vrácena. Pokud dojde ke zrušení rezervace štěněte ze strany kupujícího je tato záloha nevratná !

2/3 ceny jsou splatné při odběru, nebo je možné si zbytek ceny rozdělit do několika splátek --- možnost prodeje na splátky, na základě kupní smlouvy a splátkového kalendáře, nutno se předem na prodeji na splátky domluvit !

Cena se odvíjí od kvality a pohlaví štěněte, jeho rodičů, od druhu plemene, u Havanského psíka  i na barevné variantě.

Chovatelský servis samozřejmostí.

Naše záruky do 1 roku věku štěněte:  

- nárok na vrácení 1/2 kupní ceny (či na nové štěně za 1/2 ceny): je v případě , že se u štěněte projeví během růstu skrytá vrozená vada, s kterou jedinec může žít, ale musí brát celý život léky!

- nárok na vrácení celé kupní ceny (či na nové štěně zdarma): je v případě úhynu štěněte a pitva prokáže, že štěně uhynulo na skrytou vrozenou vadu,

jelikož je naším cílem odchovávat zdravá štěňátka, ale někdy je příroda mocnější než na- še cíle, proto dáváme možnost v těchto vyjímečných smutných a nepříjemných situacích vybrat si nové štěně. Kupující výběrem nového štěněte nepřijde o své peníze, které do štěňátka investoval a my zase máme možnost dokázat kupujícímu, že odchováváme především zdravá štěňátka (že úhyn našich štěnátek je zcela vyjímečný), a máme možnost, vůli přírody tímto napravit. A nebo pokud si zvolíte finanční vyrovnání, tak se s Vámi do 1 roka věku štěněte vyrovnáme.

- Vaše povinnosti aby jste dosáhli na výše uvedené záruky:

1) vada musí být vždy doložena oficiální veterinární zprávou od nezávislého veterinárního lékaře, na kterém se kupující s prodávajícím dohodnou

2) v případě úmrtí štěněte musí být vada prokázána oficiální veterinární pitvou

3) v případě, že se ze štěnětem bude něco dít, či nebylo něco v pořádku, má povinnost kupující neprodleně prodávajícího informovat!

Záruku na exteriérové vady jako takové neposkytujeme, ale pokud od nás chce někdo jedince na výstavy a do chovu, a pak je to nějakou exteriérovou vadou znemožněno (např. špatný skus, chybějící zuby po přezubení), tak je vše na naší dobré vůli, zda Vám slevu z ceny štěněte poskytneme, a jakou výši. Vždy se snažíme všem vyjít vstříc! Naší podmínkou na vrácení 1/2 kupní ceny za jedince nevhodného do chovu, je že jeho pořizovací cena byla vyšší než 10000,--kč a že kupující nechá jedince nevhodného do chovu vykastrovat, a tím projeví dobrou vůli, že se na jedinci nevhodném do chovu nebudou množit štěňata bez PP.

Přehled volných štěňátek je zde v sekci na prodej, rozdělený podle námi chovaných plemen !

Po domluvě je možnost odběru štěňátka  v Praze v bytě na Chodově !

Přejeme Vám hodně štěstí se štěňátkem od nás!!!

-- tyto podmínky jsou platné v naší chov.stanici od 1.1.2010 --